wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość


Oferta

Montaż i uruchomienia urządzeń grzewczych i wentylacyjnych

Wykonujemy montaż i pierwsze uruchomienie urządzeń grzewczych i wentylacyjnych (kotły CO, pompy ciepła, układy solarne, centrale grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjne, palniki atmosferyczne i nadmuchowe, promienniki). Każde uruchomienie zawiera regulację urządzenia z analizą spalin i kontrolą szczelności. Protokół uruchomienia i szkolenie z obsługi oraz umowa serwisowa pozwala Użytkownikowi na bezpieczną eksploatację urządzeń.
Produkcja palników do pieców piekarniczych RRK

Jako pierwsi, pod koniec lat 80-tych, zaprojektowaliśmy innowacyjny palnik do ogrzewania pieców piekarniczych RRK. Z naszych usług skorzystało już ponad 200 zadowolonych piekarzy.
Montaż i uruchomienia automatyki urządzeń grzewczych i wentylacyjnych

Urządzenia grzewcze wyposażone w automatykę dają komfort obsługi i zużywają mniej paliwa. Projektujemy układy automatyki również dla nietypowych instalacji grzewczych.
Systemy aktywnego bezpieczeństwa przeciwwybuchowego SAB

Systemy aktywnego bezpieczeństwa przeciwwybuchowego SAB pojawiły się na polskim rynku na początku lat 90-tych. Już wtedy, w oparciu o własne rozwiązania techniczne, montowaliśmy je w kotłowniach naszych Klientów. Wszystkie działają skutecznie i chronią obiekty dając poczucie bezpieczeństwa Użytkownikom.
BMS

Projektujemy i montujemy systemy BMS, dane umieszczone w chmurze zapewniają wygodny dostęp przez internet z dowolnego miejsca.
Serwis gwarancyjny, naprawy pogwarancyjne

Serwis gwarancyjny jest najważniejszym elementem sprzedaży każdego nowego urządzenia. Nasi Użytkownicy doceniają istotę szybkiej naprawy gwarancyjnej, bez konieczności proszenia o nią.
Badanie szczelności

Wykonujemy profesjonalne badania szczelności instalacji gazowych przy użyciu homologowanego sprzętu z aktualną legalizacją.
Przeglądy i konserwacje

Przeglądy pogwarancyjne i konserwacja urządzeń pozwalają na wieloletnią, bezawaryjną ich eksploatację przy nominalnym zużyciu paliwa. Naszym Użytkownikom proponujemy umowy serwisowe i reprezentację wobec organów kontrolnych.
Projektowanie

Od początku naszej działalności stawiamy na dobry projekt instalacji i bezobsługowy dobór urządzeń. Doświadczenie w projektowaniu instalacji pozwala unikać przykrych niespodzianek w późniejszej eksploatacji.
Ekspertyzy techniczne

Przygotowujemy ekspertyzy techniczne urządzeń i instalacji grzewczych pozwalające na uzyskanie rzetelnej informacji o ich stanie.
Consulting

Odpłatnie świadczymy usługi doradztwa technicznego w siedzibie Klienta.


DOŚWIADCZENIE JEST BEZCENNE

30 LAT DOŚWIADCZEŃ DAJE PEWNOŚĆ, ŻE NIE BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ NA TWOICH URZĄDZENIACH!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 32 296 80 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Istniejemy od 1989 roku, nasza firma dysponuje więc blisko 30 - letnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy niezbędne uprawnienia wielu producentów urządzeń: Buderus, Viessmann, Broetje, Hoval, De Dietrich, Vaillant, Torus, Jubam, Viadrus.

Oferujemy pierwsze uruchomienia urządzeń, przeglądy i konserwacje, remonty, modernizacje, projekty techniczne, regulacje, naprawy pogwarancyjne.

Zgodnie z artykułem 62 Ustawy o Prawie Budowlanym obiekty budowlane powinny być w czasie użytkowania poddawane okresowej kontroli przynajmniej raz w roku.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.Awarie

W razie awarii nasi fachowcy dostępni są dla Państwa pod numerami:

+48 502 316 957----------

+48 502 304 680----------

+48 505 005 734